Praktyczna wiedza i doświadczenie - 100% gwarancji

Profesjonalny Broker Nieruchomości - Exclusive


 


Skończyły się w Polsce czasy, kiedy to sprzedawało się klientowi przysłowiowe pokrzywy, mówiąc, że tu na razie jest ściernisko, a za chwilę będzie stał ich dom, posiłkując się przy tym wizualizacjami przyszłej nieruchomości.

Dopiero teraz prawdziwy rynek nieruchomości w Polsce zaczyna się rozwijać.

Klienci są dziś bardziej świadomi swoich potrzeb, na rynku jest coraz więcej nieruchomości co stwarza możliwość znalezienia odpowiedniej nieruchomości, spełniającej oczekiwania klienta, jak również więcej interesujących okazji. Jednak świadomość potencjału inwestycyjnego jakim jest posiadanie nieruchomości na własność jest nadal domeną niewielkiej ilości osób.

Obecnie większość przeprowadzanych na rynku transakcji kupna nieruchomości traktowana jest jako substytut bezpieczeństwa, zapewnienia domowego ogniska. Sytuacja ta spowodowana jest oczywiście sytuacją polityczną jaka miała miejsce w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że Polacy są w czołówce krajów europejskich jeżeli chodzi o ilość zaciąganych kredytów hipotecznych, poszczycić się możemy również faktem terminowości ich spłat. Ten stan rzeczywistości konsekwentnie wykorzystują banki, które wciąż licznie otwierają się w Polsce i oferują kolejne narzędzia finansowania.

Klienci kierują się różnymi argumentami przy zakupie nieruchomości.

Część klientów kupuje nieruchomość pod kątem inwestycyjnym, wynajmu lub sprzedaży z zyskiem i będą od Brokera oczekiwać odpowiednich argumentów przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu.

Część kieruje się chęcią zabezpieczenia bytu rodzinie, posiłkując się przy tym emocjami, bezpieczeństwem rodziny, marzeniami. Ci klienci, potrzebują uzyskać od Brokera zupełnie innych argumentów skłaniających ich do zakupu.


Jaki powinien być zatem profesjonalny Broker nieruchomości?
Profesjonalny Broker nieruchomości jest sprzedawcą emocji i twórcą nowych możliwości. Swojej pracy nie traktuje jak zawód, tylko jako sposób na lepsze życie, swoje oraz swoich klientów. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ludzie często nie mają wyobrażenia o swoich potrzebach,
ponieważ nie znają jeszcze wartości proponowanego przez niego rozwiązania oraz możliwości uzyskania pomocy.

Taki Broker wyprzedza Twoje oczekiwania, masz wrażenie, że niemal czyta Ci w myślach. Potrafi dotrzeć do Twych marzeń i pragnień. Dzięki kompetencjom jakie posiada w ramach zajmowanego przez siebie stanowiska, udziela Ci satysfakcjonującej pomocy. Jest elastyczny, empatyczny, sympatyczny, szybko buduje z Tobą nić porozumienia, wykazuje duże zainteresowanie Twoją osobą i Twoimi potrzebami, co owocuje stworzeniem pomiędzy wami doskonałej relacji oraz pozytywnej atmosfery, która powoduje, że niemal natychmiast zaczynasz mu ufać.

Jest to człowiek, którego pamięta się przez długie lata, a po spotkaniu z nim, mówisz sobie: jakie miałem szczęście, że trafiłem właśnie na niego.

Jeżeli miałeś szczęście spotkać taką osobę, to zapewne wiesz o czym mówię.

Nastawienie na profesjonalną obsługę klienta jest podstawą odniesienia sukcesu w zawodzie Brokera. Sytuacja na rynku nieruchomości jest zupełnie inna od tej, która była choćby dwa lata temu.

Zatem Broker to już nie osoba dbająca jedynie o dokumenty i reklamę nieruchomości, Broker to profesjonalny doradca klienta, który wie jak wybadać prawdziwe potrzeby klienta. Potrafi uzmysłowić mu dodatkowe korzyści z posiadania nieruchomości w zależności od celów oraz sytuacji w jakiej się znajduje. Zadba o bezpieczeństwo emocjonalne, materialne klienta, doskonale doradzi w kwestiach inwestycyjnych danej nieruchomości (czyli jak najlepiej zarobić na danej nieruchomości zważywszy na oczekiwania klienta oraz jego sytuację materialną), doradzi w kwestii bezpieczeństwa finansowego danej nieruchomości. Pokaże wartość posiadanej nieruchomości w kontekście przyszłości klienta oraz jego rodziny.
Z równym zaangażowaniem i profesjonalizmem doradzi pod kątem emocjonalnym jak i czysto inwestycyjnym.

Profesjonalny Broker zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności jaką ma na swoich barkach, ponieważ klient powierza mu bezpieczeństwo swojej rodziny oraz ciężko zarobione pieniądze.

Skupia się zatem, by odpowiednio zabezpieczyć dokonany przez klienta wybór tak by czuł on, że jest to najlepsza z możliwych decyzja jaką podjął.

Sukces w Twoim zawodzie to zadowolony klient. Klient, który do Ciebie wraca, klient, który Cię poleca, klient, który Ci ufa.

Sukces zależy od Ciebie, bo to Ty decydujesz jakich i ilu masz klientów oraz jak z tego potencjału korzystasz.

Na szkoleniu poznasz proces profesjonalnej sprzedaży bezpośredniej nieruchomości:

► profesjonalnie wybadasz potrzeby oraz oczekiwania klienta oraz dowiesz się jak je tworzyć,
► dowiesz się jak udzielić klientowi kompetentnej, satysfakcjonującej go pomocy,
szybko nawiążesz kontakt oraz zdobędziesz zaufanie klienta,
sugestywnie przedstawisz klientowi korzyści danej nieruchomości, spełniające jego oczekiwania, co zaowocuje  pozytywnym zamknięciem procesu sprzedaży, proponowanej przez Ciebie nieruchomości,
zaangażujesz klienta w cudowny proces sprzedaży nieruchomości, zwiększając tym samym efektywność jej pozytywnego zamknięcia,
wzbudzisz w kliencie entuzjazm i pozytywne uczucia w kontekście oferowanej przez Ciebie nieruchomości,
nauczysz się jak kontrolować stany emocjonalne, swoje oraz klienta, które rzutują na proces sprzedaży,
posiądziesz umiejętności negocjacyjne, by realizować korzystniejsze warunki umów,
nauczysz się rozpracować tzw. ciężkiego klienta i go otwierać, czyniąc go swoim lojalnym klientem,
dowiesz się jak poradzić sobie w sytuacjach konfliktowych oraz stresowych.

Podczas szkolenia poznasz również techniki, dzięki którym:

wzmocnisz wiarę w siebie, w swoje możliwości oraz kompetencje,
nauczysz się rozpoznawać oraz pokonywać własne ograniczenia oraz słabości.

Dowiesz się również:

jak podpisywać umowy na wyłączność i 3%,
jak znaleźć gorącego klienta oraz okazyjną nieruchomość,
jak zdobywać dalsze polecenia oraz referencje,
jak zmienić obiekcje klienta i wykorzystać je na korzyść danej nieruchomości,
jak pisać sugestywne i hipnotyczne oferty, ulotki, teksty na strony www.                                        
Plan szkolenia
Newsletter
Aby otrzymywać najnowsze informacje
o naszych szkoleniach prosimy zostaw swój adres e-mail:
0% Prowizji czy umowa wyłączności?Profesjonalny Broker nieruchomości - ExclusivePersonal Mentor Coaching Real Estate
Copyright © 2011 Profesjonalny Broker Nieruchomości - “Praktyczna wiedza i doświadczenie”
projektowanie stron www katowice
created by